طراحی و دیزاین داخلی منزل

طراحی و دکور داخلی منزل

صرف نظر از نوع فضایی که شما تزئین می کنید، هیچ چیز مهم تر از توجه به جزئیات و ریزه‌کاریهای اجرایی نیست. گاهی اوقات کوچکترین چیزها بیشترین تاثیر را دارند. این می‌تواند در باب نوع طرحی پیاده‌سازی شده در منزل شما باشد و یا در چیدمان وسایل منزل، مثل: یک آینه، یک نقاشی، یک لامپ یا حتی یک گیاه. شاید شما می خواهید دیوارهای خود را با یک طرح و یا یک کاغذ دیواری نرم و لطیف کنید، و یا با نورپردازی یک جداره از اتاق بیشتر موافق باشید؛ اینها همان جزییات و ریزه کاری‌هایی هوشمندانه‌ای هستند که تیم ما به شما پیشنهاد و مشاوره می دهد و شما را به بهترین شکلی به خواسته های ذهنیتان می‌رساند.
موضوع: دکوراسیون منزل

تزئینات داخلی، پذیرایی، نشیمن، اتاق های خواب و مستر

نمونه کارهای مدرن و ترکیبی

تاریخ بارگزاری: 05/10/1397

فرانک لوید رایت معتقد است:

طراحی داخلی منزل با تمام دوران تمدن بشری آمیخته و اجین شده است؛ و بشر در تمام این دوران به فکر راحتی و آسایش خوشاوندان خود بوده، وگاهی نیز در مسیر تازگی و ایجاد نوآوری قدم برداشته است همواره داشته‌های سنتی و بومی خود را همچون کتابی مقدس در آغوش کشیده است . ولی آنچه مسلم است نحوه چیدمان منزل و محل سکونت هر فردی اولین و بهترین شیوه بازگشت به آرامش مورد نیاز اوست.

تیم مهندسین معماری داخلی تابناک

با توجه به نیازهای متنوع کارفرماهای خود و همچنین با دانستن این نکته که ساختمان‌های در حال ساخت با چه بودجه ای و برای چه نوع مخاطبینی ساخته می‌شوند؛ تمام نیاز های اولیه طراحی فضا همچون پلان معماری، ابعاد و اندازه فضاها، چینش و اجزاء داخلی قابل تعبیه در فضا، کارکردهای فضاها و البته خواسته های کارفرما و سایر پارامتر های تاثیر گذار در طراحی فضا را در نظر گرفته و به بهترین شیوه و تکنولوژی‌های ارائه، دست‌آوردها و نتایج کار خود را در اختیار شما می‌گذارند.

نکته قابل توجه در گروه طراحی تابناک

توجه به تمامی جزئیات و ریزه کاری های اجرایی در هنگام طراحی است.
و نقطه قوت در این شیوه طراحی، کیفیت بسیار بالای رندرها و شیت‌های فنی و اندازه گذاری های کامل و بدون نقص است.