درباره ما

تیم ما

گروه طراحان دکوراسیون سنتی تابناک
تیم طراحی تابناک با بهره گیری از برترین تکنولوژی های طراحی و دانش فنی، ما را قادر می سازند تا ارزش های اجتماعی و محیط پیرامون فضای طراحی را درک کرده و الگوهای والای انسانی را در محیط های در دست طراحی، ارتقا ببخشیم. سپس به دقت به جزئیات و الزامات طرح پیش رو شاخ و برگ دهیم و از ابتدایی ترین مراحل تولید و برنامه ریزی‌های اولیه طراح در کنار شما و متناسب با خواسته های شما پیش برویم و تا پایان مراحل اجرایی پروژه به کمک شما مخاطب عزیز در تصمیم‌گیری و انتخاب مناسب هر بخش از فضای قابل طراحی کمک می‌کنیم.

مراحل کار

“دفتر طراحی معماری بومی و سنتی تابناک ” به منظور اطمینان بخشی به اینکه ایده پردازی ها و رویا های طراحی شده ما دقیقا همانطور که برنامه ریزی شده اند ساخته می‌شود، مراحل ارجا طراح تا ساخت و ساز را به تفکیک از مرحله تحویل کار به دفتر طراحی تا مرحله تحویل به مشتری اینگونه تشریح میکند
اگرچه هر پروژه طراحی برای خود تعریفی جداگانه دارد و منحصر به فرد است، اما از یک پروسه ۶ مرحله ای تضمین نتیجه پیروی می کند :
• برداشت و واخوانی نقشه ها ی بستر طرح (تهیه نقشه ازبیلت که توسط یک نیروی متخصص از جانب شرکت ما انجام می شود).
• برنامه ریزی
• طراحی مفهومی ( ایده های اولیه )
• پردازش و گسترش طرح
• آماده سازی و ارایه
• نظارت و کنترل کیفی اجرایی

اعضاء گروه

تیم ما متشکل از کارشناسان و متخصصین رشته‌‌های مختلف دانشگاهی و آکادمیک، با تجربیات متنوع در زمینه های طراحی و ایده پردازی و همچنین مهارت‌های با ارزش اجرایی می‌باشند، که با انگیزه های والا و پر انژی به ما در رسیدن به اهداف پیش رو و جلب رضایت مخاطبین یاری می‌رسانند

ابوالفضل چراغی

طراح داخلی

مصطفی خدایی

طراح داخلی

فرامرز پرماه

Planning Manager

مصطفی چراغی

کارشناس ارشد مهندسی معماری و مدیر عامل

COCO Interior Award

1st runner up 2010
Winner 2012
2nd runner up 2015
Winner 2017

Architect Award

1st runner up 2010
Winner 2012
2nd runner up 2015
Winner 2017

HOME Interior Design

1st runner up 2010
Winner 2012
2nd runner up 2015
Winner 2017

Incorp Award

1st runner up 2010
Winner 2012
2nd runner up 2015
Winner 2017

زمان بندی هوشمندانه

طراحی فرمهای نوین، پیشرفته و کارآمد، نیازمند سطح بالایی از دانش و اطلاعات فنی در خصوص موضوع طراحی می‌باشد؛ که در ابتدای هر پروژه، تیم متخصص سخت افزاری ما با برنامه ریزی‌های جامع و گسترده خود برای بالا بردن سطح کمی و کیفی پروژه‌های پیش رو این هدف را سرلوحه کارهای خود قرار داده است.

.

طراحی بدون نقص

طراحی یک رویکرد چند وجهی، جامع و پیش رونده است؛ و این امر در سایه استفاده از مفاهیم دانش روز، انعطاف پذیری،توانایی،درک درست از موضوع و در عین حال استفاده از راه حل‌های منحصر به‌ فرد به بار می نشیند؛ که اهتمام به این موضوع ما را از سایرین متمایز می‌سازد.

.

.

اجرای عالی و دقیق

اجرای دقیق و هوشمندانه یک طرح تمام استخوانبندی و نقطه قوت هر پروژه است که دستیابی به آن در سایه تولید نقشه های محاسیباتی دقیق و مدیران اجرایی کارآزموده به بار می‌نشیند. وتضمینی دلنشین برای نتایج انتهایی پروژه شما است. تحقق این امر در سایه سالها تجربه در زمینه طراحی فضا های مسکون و شناخت کامل فن آوری های نوین، بخش کوچکی از خدماتی است که گروه طراحی ما برای شما به ارمغان می آورد.